České hotely OREA investují půl miliardy

České hotely OREA investují půl miliardy

HOSTÉ OTEVŘOU POKOJE MOBILEM

Přední tuzemská hotelová síť OREA Hotels & Resorts, která vlastní například pražský hotel Pyramida a řadu horských či lázeňských hotelů, investuje půl miliardy korun do modernizace i zaměstnanců.

OREA modernizuje nejméně čtyři hotely: Pyramidu, Horal ve Šindlerově Mlýně, Voroněž v Brně a hotel Horizont na Šumavě. Okolo půl miliardy půjde do vylepšení interiérů pokojů, technologií, ale i školení zaměstnanců.

Podle ředitele OREA Hotels & Resorts Gorjana Lazarova budou brzy hosté otevírat pokoje nikoliv pomocí klíčů, ale mobilních telefonů. Řetězec už na začátku roku spustil možnost platby bitcoiny. Proměny se brzy dočká i web.

V hotelu Pyramida na pražském Břevnově právě skončila rekonstrukce stovky pokojů, teď se chystá přestavba kongresového sálu. Na přestavbě hotelu Horal OREA spolupracuje se známou architektkou Barborou Škorpilovou.

„Další plány máme s výstavbou baru ve Skláři v Harrachově, nové projekty se také vytvářejí pro Santon v Brně, Devět skal na Vysočině, kde by se mělo začít na přelomu roku,“ uvedl Lazarov.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/