O Nás Orea Hotels & Resorts

Hotel - Česká republika

O Nás

Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS. V současné době jej tvoří 16 hotelů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách.

Společnost OREA HOTELS s.r.o. byla založena v prosinci 1992. Cílem společnosti je rozšíření ubytovacích kapacit na trhu hotelů střední a vyšší kategorie nejen v České republice. Hledáme hotely střední a větší velikosti, které bychom si mohli od jejich vlastníků pronajmout nebo koupit za účelem provozování.

Dále hoteliérům a investorům nabízíme spolupráci formou franšízinku nebo management kontraktu. Zájemcům o tyto formy spolupráce nabízíme dokonalý přehled hotelového trhu a zavedení vysokého standardu služeb a péče o hosta, stejně jak v námi provozovaných hotelech, díky našemu systému standardů kvality.

Společnost OREA HOTELS s.r.o. je členem CIMEX GROUP. Ve spolupráci s realitními a poradenskými firmami koncernu nabízí naše společnost vlastníkům hotelů a investorům do hotelových nemovitostí komplexní servis. Společnosti koncernu nabízejí služby počínaje ekonomickým poradenstvím, přes facility management, přípravu a zajištění rekonstrukce, po vyhledání vhodného nájemce nebo kupce nemovitosti (hotelu). Pro investory jsme připraveni najít vhodnou nemovitost a zajistit její koupi.

Hotely jsou členy Asociace hotelů a restaurací. Řetězec OREA HOTELS & RESORTS může díky unikátnímu zázemí a možnostem nabídnout ucelený produkt pro všechny segmenty trhu v ČR. Prostřednictvím nabídky, kterou Vám předkládáme na následujících stranách, bychom Vás rádi přesvědčili o tom, že máme ty nejlepší předpoklady poskytnout Vám širokou škálu služeb na špičkové úrovni.

  • lázeňské a wellness pobyty
  • přípravu a realizaci kongresů, konferencí, školení, prezentací nebo třeba slavnostního večera
  • pobyty pro rodiny s dětmi, ale i s domácím mazlíčkem
  • pro sportovce: lyžařské pobyty na horách, cykloturistika

Od roku 2000 získává pravidelně OREA HOTELS s.r.o. umístění „Českých 100 nejlepších“ z více než 8000 společností. Jednotlivé hotely se pravidelně umisťují na předních místech celostátních výkonnostních statistik. Společným marketingem a efektivním systémem prodeje disponuje řetězec kapacitou více než 3 600 lůžek a dosahuje výsledků srovnatelných s evropskými hotelovými řetězci.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking