Activity program

Lázně v pohybu

Věříme, že prevence je klíčová pro udržení zdraví, dlouhověkosti a kvality života. Tradiční lázeňskou péči proto doplňujeme škálou cvičení a aktivit, která jsou vhodná pro všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé. Svůj pobyt si tak můžete zpestřit některou z široké škály venkovních i vnitřních (v sále hotelu Cristal) aktivit, kterými vás provedou naši zkušení lektoři. Nordic walking, face jóga, meditace nebo dechová cvičení - i tak u nás můžete posílit svou kondici a užít si aktivní dovolenou.

Připojte se k našemu Activity programu a zažijte nezapomenutelný pobyt plný pohybu, zábavy a zdraví.

Key services logoActivity program

Pro všechny hosty ZDARMA

Pro všechny věkové kategorie

Klimatické lázně

Profesionální tým lektorů

 

 

Advantages logoAktivní odpočinek

Vnitřní i venkovní aktivity v OREA Spa Hotel Cristal

 V nabídce 3 cvičení denně (kromě neděle)

ROZVRH AKTIVIT

 

*Změna termínu a programů vyhrazena.

Jóga

Starodávná cvičební a meditační praxe, která kombinuje tělesné cvičení, dechové techniky a relaxaci. Je to cesta ke zlepšení fyzického zdraví, posílení mysli a dosažení harmonie těla a duše. 

 

Meditace

Cvičení soustředění mysli a uklidnění, které pomáhá dosáhnout klidu, jasnosti a harmonie. Podle stovek výzkumů pomáhá lépe zvládat stres, zlepšuje spánek a emoční vyrovnanost, rozvíjí kreativitu a zmírňuje úzkostné stavy.

 

Dechové techniky

Dechová cvičení jsou techniky, které se zaměřují na vědomé ovládání dechu a přinášejí uklidnění a zlepšení fyzického i duševního blaha. Můžeme jím ovlivnit takřka okamžitě svůj psychický stav, získat energii nebo zlepšit postavení páteře a zlepšit trávení.

 

Face jóga

Cvičení zaměřené na posílení svalů obličeje a krku. Pravidelnou praxí se zlepšuje tonus pokožky, redukují se vrásky a získává mladistvý vzhled. Relaxace v průběhu lekce je za použití infračervených masek, které zlepšují regeneraci, spánek a zvyšují tvorbu kolagenu v pleti.  

Zdravý pohyb

Chůze s plnou pozorností, při které se zaměřujeme na každý krok a přítomný okamžik. Pomáhá snižovat stres, zvýšit klid a čerpat plné benefity klimatických lázní.

 

Pilates

Cvičební metoda, která transformuje tělo pomalými, plynulými pohyby. Zaměřuje se na posílení svalů, zvýšení flexibility a dosažení elegantní postavy.

 

Funkční trénink

Cvičení zaměřené na zvýšení pohyblivosti, síly a stability těla s využitím každodenních pohybů. Zlepšuje fyzickou kondici a zdraví kardiovaskulárního systému.

 

Nordic Walking

Aktivní chůze s hůlkami. Rovnoměrně posiluje svaly celého těla, zlepšuje zdraví kloubů, posturu a kondici. Přináší radost a benefity z pohybu na čerstvém vzduchu.

Rozvrh aktivit

 8:0014:0016:30
PondělíJógaNordic WalkingSilový trénink
ÚterýZdravý pohybJógaDechová cvičení
StředaObličejová jógaProtaženíMeditace
ČtvrtekDechová cvičeníMeditacePilates
PátekObličejová jógaSilový tréninkJóga
SobotaJógaNordic WalkingObličejová jóga

 

 

 

* Změna programu vyhrazena

Klimatické lázně

 

Mariánské Lázně jsou jedním ze 7 měst v České republice, která se mohou pyšnit titulem tzv. klimatických lázní.

Lokality jsou vybírány velice pečlivě s ohledem na stav a čistotu ovzduší tak, aby pobyt v nich přinášel nejen pohodu, ale především blahodárné účinky pro vaše dýchací ústrojí. Pobyt v klimatických lázních je často doplněn o inhalaci Lesního pramene a pitnou léčbu za užití Rudolfova pramene.

Pohyb, zdraví, láznění

I relax v lázních může být vzrušující dobrodružství plné nezapomenutelných zážitků. Přímo v jedinečné lokalitě Mariánských Lázní si můžete vyzkoušet širokou škálu aktivit, které pozvednou váš odpočinek na novou úroveň.

Vychutnejte si přírodní krásy pěšky, na kole i na běžkách. Zklidněte svou mysl jógou, dechovými cvičeními a meditací. Zkoušeli jste někdy otužování nebo si zašli jen tak na masáž?

Zažijte lázně naplno!