Hotely a resorty

Všechny OREA hotely

kdykoliv2 dospělížádné dítě

1 z 5

OREA Resort Horal 

Krkonoše

Hotel v impozantním designu z architektonického studia Mimolimit Báry Škorpilové disponuje 162 moderně vybavenými pokoji různých kategorií, konferenčními prostory, letní terasou a luxusním spa. Milovníci výtečné gastronomie jistě ocení domácí i světové speciality v některé z hotelových restaurací či baru. Dětským návštěvníkům je k dispozici velká herna. Samozřejmostí je parkování u hotelu i Wi-Fi zdarma.

1 z 5

OREA Resort Horizont 

Šumava

Hotel nabízí 122 kompletně zrekonstruovaných pokojů, bezplatné wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunou, římskými lázněmi a vybavené fitness centrum. Dětským návštěvníkům je k dispozici velká herna. Wi-Fi připojení a parkoviště je pro hotelové hosty samozřejmě bezplatné.

1 z 5

OREA Resort Sklář 

Krkonoše

Hotel disponuje celkem 171 elegantními pokoji, které jsou rozděleny dle několika kategorií. Všichni ubytovaní hosté mají denně volný vstup do hotelového wellness centra, sauny a parní lázně. Dětským návštěvníkům je k dispozici velká herna. O vaše kulinářské zážitky se denně postará hotelová restaurace a den můžete zakončit u oblíbeného drinku v lobby baru. Připojení Wi-Fi je v hotelu samozřejmě bezplatné.

1 z 5

OREA Resort Devět Skal 

Vysočina

Všech 133 pokojů, které hotel nabízí, má vlastní balkon nebo terasu. Pro aktivní odpočinek je k dispozici krytý bazén, víceúčelové hřiště a na podzim a v zimním období je k dispozici i sauna. Milovníci gastronomie zase ocení Restauraci 9 Skal nebo drink v našem Lobby baru. Dětským návštěvníkům je k dispozici velká herna. Hotel je díky svým konferenčním prostorům vhodný i pro firemní akce. Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

1 z 5

OREA Resort Panorama 

Brno a Morava

Hotel nabízí 55 komfortně vybavených pokojů v několika kategoriích. Pro dokonalý zážitek mají ubytovaní hosté k dispozici vnitřní slaný bazén, saunový svět či vířivku a v letní sezóně je navíc otevřen venkovní bazén se slanou vodou. Součástí hotelu jsou rovněž moderně vybavené konferenční sály a menší salonky pro širokou škálu firemních akcí, seminářů či konferencí. Bezplatné parkování a Wi-Fi připojení je samozřejmostí.

1 z 5

OREA Hotel Špičák 

Šumava

V hotelu si můžete vybrat z celkem 73 komfortně vybavených a nově zrekonstruovaných pokojů. Dokonalý relax po náročném dni zajistí finská sauna, která je pro hotelové hosty zdarma. Hotel navíc disponuje plně vybavenými prostory pro vaše firemní akce a hotelovou restaurací. Wi-Fi i parkování je pro ubytované hosty zdarma.

1 z 5

OREA Hotel Pyramida 

Praha

Orea Hotel Pyramida se 340 pokoji a apartmá se nachází v pěší vzdálenosti od Pražského hradu a Strahovského kláštera. Do centra města se pohodlně dostanete za cca 15 minut městskou hromadnou dopravou ze zastávky Malovanka. Hostům je zdarma k dispozici Wi-Fi, relax centrum s krytým bazénem, saunou a fitness centrem. Bufetovou snídani si můžete vychutnat v restauraci Bohemia, odpolední kávu s dezertem v lobby baru Franz Kafka

1 z 5

OREA Hotel Angelo 

Praha

V OREA Hotelu Angelo si můžete vybrat z celkem 163 komfortně a moderně vybavených pokojů a 5 apartmánů. Hotel disponuje 5 plně vybavenými konferenčními sály a venkovní terasou. Ve stylovém Angel’s Hub Café si vychutnáte nejen kulinářské umění našich kreativních kuchařů, ale i osvěžující drink či kávu. Wi-Fi připojení je v celém hotelu samozřejmě zdarma.

1 z 5

OREA Congress Hotel 

Brno a Morava

Pro váš dokonalý odpočinek po firemní akci je připraveno 370 komfortně vybavených pokojů v několika kategoriích. Hotel disponuje největším plně vybaveným kongresovým centrem v regionu. Moderní českou i světovou kuchyň nabídne Fairside Restaurant, neformální sklenku dobrého pití pak Fairside Bar. Pro ubytované hosty je k dispozici i bezplatné fitness centrum.

1 z 5

OREA Resort Santon 

Brno a Morava

OREA Resort Santon Brno Vám nabízí ubytování ve 120 deluxe pokojích s balkóny. V celém hotelu je bezplatné Wi-Fi připojení. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a jsou vybaveny klimatizací, minibarem, trezorem, LED televizí s HD satelitními programy, čajovým/kávovým setem a koupelnou se sprchou, toaletou a fénem. Parkoviště je přímo u hotelu a je zdarma. Celý hotel je nekuřácký. Hosté mají zdarma k dispozici letní terasu.

1 z 5

OREA Spa Hotel Palace Zvon 

Mariánské Lázně

V secesním hotelu z 19. století si můžete vybrat z celkem 127 komfortních pokojů se stylovým italským nábytkem. Mimo moderně vybavené wellness a spa centrum nabízí hotel i léčebně rehabilitační a relaxační procedury přímo v budově. Ubytovaní hosté mohou využít relaxační bazén, který je stejně jako připojení Wi-Fi zdarma.

1 z 5

OREA Spa Hotel Bohemia 

Mariánské Lázně

Secesní hotel, který svou polohou a službami patří k nejvyhledávanějším lázeňským hotelům, disponuje celkem 76 komfortními pokoji. Hosté mají k dispozici zrekonstruované relaxačně rehabilitační centrum se širokou škálou procedur nebo například saunu či masáže v hotelovém wellness centru. Připojení Wi-Fi je k dispozici zdarma.

1 z 5

OREA Spa Hotel Cristal 

Mariánské Lázně

Hotel nabízí celkem 86 pokojů rozdělených do typů standard či suite. Hotel disponuje navíc vlastními minerálními prameny Edward II. a Augustin, sloužícími k pitným procedurám i koupelím. K dispozici je i bezplatné wellness centrum, vířivka, finská sauna a infrasauna. Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

1 z 5

OREA Hotel Voro 

Brno a Morava

Hotel nabízí ubytování ve 111 pokojích Classic a Suite. Bohaté a vydatné snídaně formou teplého a studeného bufetu si užijete ve snídaňové restauraci Pálava. Menší děti se zabaví v dětském koutku. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení. Firemní akce, obědy a večeře, thajské masáže nebo fitness zdarma lze využít v sousedním OREA Congress Hotelu Brno.

1 z 5

OREA Place Seno 

Praha

OREA Place Seno nabízí 31 moderních a plně vybavených apartmánů a studií v samém srdci Prahy, nedaleko Hlavního nádraží a Starého Města nebo Václavského náměstí. Soukromé wellness centrum se saunou a vířivkou zajišťuje dokonalý komfort a kulinářský zážitek nabízí SenSa Fine Food Bistro. Parkování je možné přímo v objektu formou automatického parkovacího systému.

1 z 5

OREA Hotel Arigone 

Brno a Morava

Městský hotel přímo v srdci Olomouce. Ideální pro turisty i firemní klientelu, pořádání menších konferenčních akcí. Součástí hotelu jsou luxusní privátní wellness pokoje.

1 z 5

Hotel Concertino - Zlatá Husa 

Jižní Čechy

Hotel nabízí celkem 37 elegantních, plně vybavených a útulných pokojů hned v několika kategoriích. Všichni ubytování hosté mají možnost využít hotelové sauny či služeb maséra. O chuťové pohárky se postará šéfkuchař se svým týmem ve vlastní hotelové restauraci. Součástí jsou i prostory pro vaše firemní akce s kapacitou až 170 osob. Wi-Fi připojení zdarma je samozřejmostí.