Standardní pokoj

Standardní pokoje velikost cca 23 m². Všechny Standardní pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, trezorem, minibarem, telefonem a Wi-Fi. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, fénem a toaletou. Všechny tyto pokoje jsou dostupné výtahem.

Pokoj Superior

Pokoje Superior mají velikost 23–27 m². Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, trezorem, minibarem, telefonem, Wi-Fi a pohovkou. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, fénem a oddělenou toaletou. Na některé pokoje je možné připravit dětskou postýlku nebo přistýlku pro děti nebo dospělou osobu.

Suite Mezonet

Pokoje mezonetového typu mají velikost cca 45 m². Všechny pokoje disponují malou terasou, obývacím pokojem a ložnicí s oddělenými postelemi. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, trezorem, minibarem, telefonem a Wi-Fi. Součástí pokoje je koupelna s vanou, fénem a oddělenou toaletou. Na pokoje je možné připravit dětskou postýlku nebo přistýlku pro děti nebo dospělou osobu. Pokoje se nachází ve druhém podlaží a jsou dostupné výtahem.

01 / 03
01 / 03

Suite

Suite má velikost cca 45 m². Suite disponuje obývacím pokoje a ložnicí s manželskou postelí. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, trezorem, minibarem, telefonem a Wi-Fi. Součástí pokoje je koupelna s rohovou vanou, fénem, bidetem a oddělenou toaletou. Pokoje se nachází v prvním podlaží a jsou dostupné výtahem. Na pokoje je možné připravit dětskou postýlku nebo přistýlku pro děti nebo dospělou osobu.

Rodinný pokoj

Rodinné pokoje disponují dvěma pokoji propojenými vstupní chodbou o celkové rozloze 45 m². Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, trezorem, minibarem, telefonem a Wi-Fi. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, fénem, a oddělenou toaletou. Pokoje se nachází ve čtvrtém podlaží a nejsou dostupné výtahem. Výtah je dostupný do třetího podlaží.