Pokoje

Pokoje

Hotel disponuje 340 pokoji v různých kategoriích. Všechny jsou vybaveny trezorem, televizí se satelitními programy, detektorem kouře a dveřmi s elektronickým klíčem. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a fénem. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj Classic

Pokoje této kategorie mají velikost 25 m². Jsou standardně vybaveny satelitní televizí, trezorem, individuálně regulovatelnou klimatizací a Wi-Fi připojením zdarma. Koupelna má sprchový kout, toaletu a fén. Na pokoji je k dispozici čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí zdarma.

01 / 05
01 / 05

Pokoj Deluxe

Vybavení zrekonstruovaných a moderně vybavených pokojů kategorie Deluxe o velikosti 25 m² zahrnuje satelitní televizi, telefon, trezor, malou ledničku, individuálně regulovatelnou klimatizaci a Wi-Fi připojení zdarma. Koupelna má sprchový kout, toaletu a fén. K dispozici je zdarma čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí.

01 / 07
01 / 07

Pokoj Executive

Nově zrekonstruované pokoje kategorie Executive o velikosti 25 m² se nacházejí ve nejvyšších patrech hotelu. Jejich vybavení zahrnuje satelitní televizi, telefon, trezor, malou ledničku, individuálně regulovatelnou klimatizaci a Wi-Fi připojení zdarma. Koupelna má sprchový kout, toaletu a fén. K dispozici je zdarma kvalitní kosmetika v koupelně, čajový a kávový set a kapslový kávovar. Po celou dobu pobytu máte zapůjčení županu a pantoflů zdarma.

01 / 07
01 / 07

Apartmá Classic

Apartmány této kategorie mají velikost 60 m² a terasu s krásným výhledem. Oddělená ložnice a obývací pokoj nabídnou skvělé pohodlí. Pokoje jsou standardně vybaveny LCD televizí se satelitním a kabelovým připojením, trezorem, internetem a Wi-Fi. Samozřejmostí je klimatizace. K dispozici máte zdarma čajový a kávový servis, kapslový kávovar, župan a pantofle. Koupelna má vanu, toaletu, bidet, fén a je vybavena kvalitní kosmetikou.

01 / 08
01 / 08

Apartmá Deluxe

Apartmány této kategorie mají velikost 60 m², jsou zrekonstruované a mají terasu s krásným výhledem. Oddělená ložnice a malý obývací pokoj nabídnou skvělé pohodlí. Jsou standardně vybaveny LCD televizí se satelitním a kabelovým připojením, telefonem, trezorem pro uložení notebooku, internetem a Wi-Fi. Samozřejmostí je klimatizace a malá lednička. K dispozici máte zdarma čajový a kávový servis a župan. Koupelna má sprchu, toaletu, fén a je vybavena kvalitní kosmetikou.

01 / 05
01 / 05