Animační programy

Dětský klub s animačními programy pro bezstarostnou rodinnou dovolenou

Zkušený tým animátorů
 

V OREA Resort Horal najdete nejen odpočinek, ale i skvělou zábavu pro celou rodinu. Kromě hotelového wellness nabízí hotel i mnoho aktivit pro děti.

V dětském koutku si pod profesionálním dohledem užijí pestrý program, mohou zalistovat knížkami nebo si pohrát se stavebnicemi. Dvoupatrová herna je vybavena Esda kostkami a tobogánem pro neomezenou zábavu. Venkovní dětské hřiště nabízí mnoho možností, jak si užít pobyt na čerstvém vzduchu.

Ať už jsou vaše děti malí sportovci, výtvarníci nebo objevitelé, v OREA Resortu Horal najdou své oblíbené místo plné zábavy a aktivit.

Key services logoAnimační programy

Profi dohled na děti

Přes 10 let prověřené spolupráce

Dárek pro děti

Originální obří maskot

 

 

Advantages logoRodiny na prvním místě

Dětský klub s animací je otevřen celoročně od pátečního odpoledne do nedělního dopoledne.
V hlavní zimní a letní sezoně vždy od úterý do neděle.

KALENDÁŘ AKCÍ

Dvoupatrová herna je v provozu denně od 7:00 do 22:00.

Dětský koutek funguje každý den od 7:00 do 22:00.

 

*Změna termínu a programů vyhrazena.

Liška Eliška

Oblíbený živý plyšový maskot v lidské velikosti je už 5 let symbolem animačních programů pro děti v resortech OREA. Liška s teplým chlupatým kožichem s dětmi dovádí během soutěží i na diskotékách. Připravte se na to, že se do ní zamilují a budou si chtít z dovolené odvést alespoň její mini verzi nebo omalovánky z liščího obchůdku.

Animační programy, co zabaví

 

Pod dohledem profesionálních animátorů se děti vydají na naučnou vesmírnou expedici, zažijí dobrodružnou pirátskou výpravu, změří své síly během sportovního dne a s Liškou Eliškou se vyřádí na karnevalu. Zábavné programy jsou pro děti připraveny každý den v průběhu hlavní zimní a letní sezóny a o víkendech během jara a podzimu.

 

Animační programy, co zabaví

 

Pod dohledem profesionálních animátorů se děti vydají na naučnou vesmírnou expedici, zažijí dobrodružnou pirátskou výpravu, změří své síly během sportovního dne a s Liškou Eliškou se vyřádí na karnevalu. Zábavné programy jsou pro děti připraveny každý den v průběhu hlavní zimní a letní sezóny a o víkendech během jara a podzimu.

 

Karneval Lišky Elišky

Během bláznivé maškarády Lišky Elišky se děti vyřádí a zároveň se dozví zajímavosti o světových karnevalech. Vytvoří si vlastní masky, sportovně se vyžijí během různých pohybových soutěží a na chvíli se z nich stanou i herci. Která maska nejvíce zazáří na večerní diskotéce?

 

Pirátská výprava

 

Během dobrodružné plavby po širých mořích a oceánech se z dětí stanou správní piráti s páskou přes oko. Setkají se s želvami i s chobotnicí a potká je nejedna výzva pro odvážné. Zvládnou pod vedením kapitána animátora najít ztracený poklad?

 

Sportovní den s Liškou Eliškou

Jaké to je být sportovcem na plný úvazek? To se děti nejen dozví, ale celou přípravu si hned i vyzkouší. Tohle je totiž sportovní klání se vší parádou, kde nebudou chybět vlajky, výzdoba, tréninky ani závody. Jaké to asi je stát se alespoň na den sportovní hvězdou?

Vesmírná expedice

 

Jaké známe planety a jak vypadá sluneční soustava? Liška Eliška to malé astronauty a mimozemšťany naučí tou nejzábavnější formou - přímo na dobrodružné expedici do vesmíru. Jaké to asi je letět na měsíc nebo zažít stav beztíže? A kdo vyhraje závody raket?

 

Zvířecí den s Liškou Eliškou

Program zaručeně vtáhne každého, kdo rád chodí do ZOO nebo pečuje o domácí mazlíčky. Díky vlastnoručně vyrobeným maskám se děti samy ve zvířátka promění a užijí si den plný napínavých her ve vodě i na souši. Odhalí soutěžící všechna zvířata podle zvuků a otisků stop?

 

Úniková hra

V programu plném hádanek, rébusů a šifer nechybí ani výtvarné a pohybové aktivity. Pouze jejich splnění vede ven z únikové místnosti. Dokáží přemýšliví únikáři přečíst vzkaz napsaný obrázkovou abecedou? Zdolají poslepu překážkovou dráhu a najdou nakonec správný klíč k odemčení zámku?

 

Únik Lišky Elišky z ostrova Robinsonů

 

Liška Eliška zavede děti na ostrov Robinsonů, kde na ně čeká množství nebezpečných nástrah. Podaří se jim překonat překážkovou dráhu, vysvobodit se z kotle kanibalů a nakonec utéct i ze samotného ostrova? Tohle dobrodružství nenechá nikoho chladným.

Liška Eliška na cestě kolem světa

S vlastnoručně vyrobeným cestovním pasem se děti vydají na cestu kolem světa. Naučí se číst z mapy, poznat vlajky zemí i mluvit cizími jazyky. Jak se tančí s africkými domorodci? A poperou se všichni s následky sněhové bouře na Antarktidě?

Indiánské dobrodružství Lišky Elišky

Liška Eliška děti zavede do dobrodružného světa indiánských kmenů, kde se promění v šamany, bojovníky a náčelníky. Program plný kreativních úkolů, pokřiků a tance vrcholí výpravou na bojovou stezku. Zdolají děti všechny překážky, aby našly dopis od šamana s odměnou?

 

Hon na Lišku Elišku

Děti si během tohoto napínavého programu zahrají na detektivy, kteří pátrají po ztracené Lišce Elišce. Plní společně výtvarné, edukativní i pohybové úkoly s ohledem na prostředí. Najdou na konci dne skutečnou Lišku Elišku, aby si s ní zatančily vítězný tanec?