Pokoje

Možnosti ubytování

V OREA Resort Horal si můžete vybrat jeden ze 162 nově zrekonstruovaných pokojů v hned několika kategoriích. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny LED televizi s HD satelitními programy, telefonem, trezorem, ledničkou, čajovým/kávovým setem a Wi-Fi připojením zdarma. Koupelny disponují sprchovým koutem, toaletou a fénem a k dispozici je vám i kosmetika Botanica. Většina hotelových pokojů disponuje balkonem a překrásným výhledem do údolí Sv. Petra. Celý areál hotelu je nekuřácký.

Pokoj Classic

Pokoje "Classic" se nacházejí ve 4. patře hotelu a jsou bez balkonu. K vybavení patří LED televize s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Pro váš dokonalý komfort jsou vám na pokoji k dispozici i trezor, lednička, čajový/kávový set s rychlovarnou konvicí a pro dospělé osoby jsou na pokoji připraveny župany a pantofle.

01 / 02
01 / 02

Pokoj Deluxe

Pokoje "Deluxe" disponují balkonem a do některých z nich lze připravit dětskou postýlku, případně přistýlku pro větší dítě či dospělou osobu. Ke standardnímu vybavení pokoje patří LED televize s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici i trezor, lednička, čajový/kávový set s rychlovarnou konvicí a pro dospělé osoby jsou připraveny na pokoji župany a pantofle.

01 / 03
01 / 03

Pokoj Executive

Pokoje „Executive“ disponují balkonem a jsou situované do vyšších pater hotelu (7. – 10. patro), kam se lze pohodlně dopravit výtahem. Na některé pokoje je možné připravit dětskou postýlku, popř. přistýlku pro větší dítě nebo dospělou osobu. K vybavení pokoje patří LED televize s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici jsou i trezor, lednička, neperlivá voda 0,7l, dále čajový/kávový set s rychlovarnou konvicí a Nespresso kávovar. Pro dospělé osoby jsou samozřejmostí na pokoji župany a pantofle.

01 / 03
01 / 03

Rodinný pokoj

Rodinné pokoje se skládají ze dvou oddělených ložnic, kdy každá ložnice má svůj balkon a překrásný výhled do údolí Sv. Petra. Dále je k dispozici šatna a společná chodba. K vybavení pokoje patří dvě LED televize s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici je i trezor, lednička, neperlivá voda 0,7l, dále čajový/kávový set s rychlovarnou konvicí. Pro dospělé osoby i děti jsou samozřejmě na pokoji župany a pantofle. Pokoj je situován u hotelové dětské herny.

01 / 05
01 / 05

Suite

Prostorné a klimatizované pokoje „Suite“ nabízí oddělenou ložnici, obývací část a balkon s překrásným výhledem do údolí Sv. Petra. V obývací části je rozkládací pohovka o rozměru 160 x 200cm. K vybavení pokoje patří dvě LED televize v obývací části a v ložnici s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici jsou i trezor, lednička, neperlivá voda 0,7l, dále čajový/kávový set s rychlovarnou konvicí a Nespresso kávovar. Pro dospělé osoby i děti jsou samozřejmě na pokoji župany a pantofle.

01 / 05
01 / 05

Grand Suite

Pokoj „Grand Suite“ je největší apartmán v hotelu situovaný v nejvyšším 11. patře s nejkrásnějším výhledem do údolí Sv. Petra. Prostorný a vzdušný apartmán má rozměr 98m² a je plně klimatizován. V apartmánu se nachází 2 oddělené ložnice (v každé ložnici jsou dvě pevná lůžka), obývací část s rozkládací pohovkou o rozměru 160 x 200cm, kuchyňský/jídelní kout a čtyři balkony. K vybavení každé ložnice patří LED televize s úhlopříčkou 43″ a v obývací části LED televize s úhlopříčkou 55″ s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení zdarma. Součástí apartmánu jsou tři koupelny se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici jsou i trezor, lednička, neperlivá voda 0,7l, dále čajový/kávový set s rychlovarnou konvicí a Nespresso kávovar. Pro dospělé osoby i děti jsou samozřejmě na pokoji župany a pantofle.

01 / 05
01 / 05