Pokoje

Možnosti ubytování

Vyberte si jeden z celkem 117 kompletně zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí či oddělenými lůžky a užijte si svůj pobyt od první do poslední minuty. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem a koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Parkování i Wi-Fi připojení je zahrnuto v ceně pobytu.

Pokoj Deluxe

Pokoje Deluxe jsou situovány v zadní části hotelového areálu s výhledem do šumavských lesů a jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Možností je i přistýlka pro dospělou osobu nebo dítě. Pro váš dokonalý komfort je připravena kvalitní kosmetika, lednička, trezor, kávový i čajový set. V průběhu pobytu je navíc na pokoji župan k zapůjčení zdarma. Do wellness centra s bazénem máte denně volný vstup od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 21.00 hodin.

01 / 03
01 / 03

Pokoj Executive

Pokoje Executive mají balkon, ze kterého nabízí nádherné výhledy do širokého šumavského okolí. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Možností je i přistýlka pro dospělou osobu nebo dítě. Hostům je k dispozici lednička, trezor, kávový i čajový set a minerální voda zdarma. V průběhu pobytu mají hosté navíc na pokoji župan k zapůjčení zdarma. Do wellness centra s bazénem máte denně volný vstup od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 21.00 hodin.

01 / 03
01 / 03

Pokoj Executive s přistýlkou

Pokoje „Executive s přistýlkou“ jsou zrekonstruované v moderním stylu a k jejich standardnímu vybavení patří televize se satelitními programy a telefon. Všechny tyto pokoje mají velikost 20 m² mají balkon s výhledem. Součástí pokoje je rozkládací křeslo možné využít jako přistýlku pro dítě i dospělou osobu. K dispozici je chladnička, trezor, kávový a čajový set. Parkování a Wi-Fi je v ceně pobytu. Do wellness centra s bazénem máte denně volný vstup od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 21.00 hodin. V průběhu celého pobytu budete mít na pokoji župan k zapůjčení zdarma.

01 / 02
01 / 02

Rodinný pokoj

Rodinná apartmá Deluxe jsou kompletně zrekonstruovaná v moderním stylu. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Prostorné pokoje jsou určeny pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. K dispozici je lednička, trezor či čajový a kávový set. V průběhu pobytu mají hosté navíc na pokoji župan k zapůjčení zdarma. Do wellness a fitness centra s bazénem máte denně volný vstup od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 21.00 hodin.

01 / 02
01 / 02

Pokoj Exclusive

Pokoj Exclusive s vlastní infrasaunou se nachází v nejvyšším patře hotelu a nabízí nádherný výhled na nejvyšší vrchol Šumavy, Velký Javor. Pokoj nabízí prostornou koupelnu se dvěma umyvadly. Využít můžete i praktickou ledničku, trezor či čajový a kávový servis. V průběhu pobytu mají hosté navíc na pokoji župan k zapůjčení zdarma. Pokoj lze uzavřením chodby spojit s vedlejším Rodinným apartmá Deluxe a vznikne příjemný prostor až pro čtyři dospělé a čtyři děti. Do wellness a fitness centra s bazénem máte denně volný vstup od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 21.00 hodin.

 

V případě zájmu kontaktujte rezervační oddělení hotelu prostřednictvím e-mailu rezervace.horizont@orea.cz.

01 / 03
01 / 03