Aktivity

Moravský kras se pyšní více než tisícovkou jeskyní, romantickými říčními meandry či zdánlivě nekonečnými lesy s bohatou florou i faunou. Právě zde, v jeho srdci, se nachází OREA Resort Panorama, který je ideálním výchozím bodem pro vaše toulky do blízkého i vzdálenějšího okolí.

Animační programy pro děti

Český animační team přináší již 10 let úsměvy na tváře dětí i rodičů. Ať už na dovolenou přijíždíte s malými sportovci, tanečníky či objeviteli, na všechny čeká uvítací dárkový balíček, úžasná dětská herna a zábavný program pod profesionálním dohledem. Vy si zatím můžete dopřát zasloužený odpočinek třeba v hotelovém wellness.

 

Hotelová minizoo

Dovolte nám vám představit naše vážené celoroční hosty, a především oblíbené zvířecí přátele: naši roztomilou oslí rodinku! Na mámu Rozárku, tátu Sazínka a děti Amálku s Bertíkem se společně s dalšími obyvateli zookoutku můžete těšit denně v oslím chlívku v hotelovém atriu.

01 / 03
01 / 03

Pit-Pat

Vyzkoušejte si netradiční kombinaci minigolfu a kulečníku a užijte si kopec zábavy s celou rodinou. Těšit se můžete celkem na 18 herních stolů na venkovním hřišti našeho hotelu.

Od volejbalu, přes fit park po hotelovou rozhlednu

Široká nabídka našich hotelových služeb je zárukou, že se během svého pobytu nebude nikdo nudit. Vylezte na hotelovou rozhlednu a obdivujte okolí, relaxujte v hotelovém wellness, zacvičte si na čerstvém vzduchu na zatravněné sportovní ploše, zahrajte si volejbal nebo si užívejte rodinnou zábavu s dětmi přímo v hotelu!

01 / 04
01 / 04

Aktivity v okolí

Poznávejte nejkrásnější místa Moravského krasu v blízkém i vzdálenějším okolí, jako jsou Punkevní jeskyně, propast Macocha, zámek Blansko či nedaleké Brno a učiňte tak ze své dovolené nezapomenutelný zážitek. Nezáleží, zda nás navštívíte na jaře, v létě, na podzim či v zimě. Díky perfektní poloze a širokému spektru služeb bude váš pobyt totiž od první do poslední minuty kouzelný za každého ročního období.

01 / 03
01 / 03