Pokoje

Rozsáhlou rekonstrukcí a spojením hotelů Palace a Zvon v roce 2006 vzniklo celkem 127 komfortních pokojů, které jsou vybaveny kvalitním italským nábytkem. Každý pokoj má ve standardu satelitní televizi, telefon s přímou volbou, trezor a koupelnu se sprchovým koutem či vanou, toaletou, fénem a županem.

Classic jednolůžkový pokoj

Jednolůžkové pokoje kategorie „Classic“ mají plochu o rozměrech 20–25 m². Jsou vybaveny LCD satelitní TV, ledničkou, telefonem a trezorem. V koupelně je standardně sprchový kout nebo vana a fén. Součástí nabídky pokoje je volný vstup do relaxačního bazénu. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan, ručníky a prostěradlo.

01 / 02
01 / 02

Classic dvoulůžkový pokoj

Pokoje kategorie „Classic“ mají plochu o rozměrech 20–25 m². Jsou vybaveny LCD satelitní TV, ledničkou, telefonem a trezorem. V koupelně je standardně sprchový kout nebo vana a fén. Součástí nabídky pokoje je volný vstup do relaxačního bazénu. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan, ručníky a prostěradlo.

01 / 02
01 / 02

Suite Classic

Apartmány této kategorie nabízejí prostorné pokoje o velikosti 70 m² s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem. Jsou vybaveny LCD satelitní TV, ledničkou, telefonem a trezorem. V koupelně je standardně sprchový kout nebo vana, luxusní kosmetika a fén. Na pokoji máte k dispozici kávovar na espresso, kávový a čajový set a při příjezdu navíc minerální vodu. Relaxační bazén je vám k dispozici každý den, pro tyto účely jsou na pokoji připraveny župan, pantofle, ručníky a prostěradlo.

01 / 04
01 / 04

Deluxe pokoj s balkonem

Pokoje kategorie „Deluxe“ mají plochu o rozměrech 20-25 m² a jsou vybaveny LCD satelitní TV, ledničkou, telefonem a trezorem. V koupelně je standardně sprchový kout nebo vana a fén. Navíc mají balkony a nabízejí tak nádherný výhled na kolonádu se Zpívající fontánou. Na pokoji máte k dispozici kávový a čajový set zdarma a při příjezdu minerální vodu. Denně můžete také využít volný vstup do relaxačního bazénu. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan, pantofle, ručníky a prostěradlo.

01 / 03
01 / 03

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi je na míru stavěný pro dva dospělé a dvě děti do 12 let. Pokoje mají velikost 32 – 35 m² a jsou vybaveny LCD satelitní TV, telefonem, trezorem a ledničkou. V koupelně je standardně sprchový kout nebo vana a fén. Na pokoji máte k dispozici kávový a čajový set zdarma a při příjezdu minerální vodu. Dopřát si můžete také relaxační bazén. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan, pantofle, ručníky a prostěradla (pro dospělé osoby).

01 / 03
01 / 03