Pokoje

Pokoje

OREA Hotel Špičák*** disponuje 73 dvoulůžkovými pokoji s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky s možností přistýlky. Všechny pokoje mají ve standardu televizi se satelitními programy, telefon, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou a bezplatné Wi-Fi připojení.

01 / 02

Pokoje Deluxe

01 / 02

Pokoje mají velikost 22 m2. Jsou vybaveny televizí se satelitními programy, telefonem a Wi-Fi. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Pokoj Executive

Pokoje o velikosti 25 m2 mají balkon, nabízejí tedy krásný výhled do okolí. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitními programy, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

01 / 03

Pokoj Deluxe s palandou

01 / 03

Pokoje mají velikost 29 až 36 m2. K dispozici je jedno dvoulůžko a palanda. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitními programy, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. Součástí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Rodinný pokoj

Rodinné pokoje mají velikost 50 m2. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitními programy, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.