Nabídky

FKSP

Využijte pro svůj pobyt příspěvek FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb).

Použijte v REZERVUJTE NYNÍ promokód FKSP, vyberte si z nabídky a do poznámky napište částku a fakturační údaje pro vytvoření zálohové faktury. Vaše kreditní karta slouží pouze jako garance pobytu. Věnujte pozornost obchodním a prodejním podmínkám. Rezervaci FKSP je možné vytvořit a zároveň musí být uhrazena nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem.

V souladu se Zákonem o DPH vystavujeme pouze zálohový list (proforma fakturu). Daňový doklad bude vystaven hotelem po obdržení platby.

Zvýhodněný pobyt se snídaní - předplatba kartou

Víte už termín, kdy se chystáte do Brna? Rezervujte nejméně 7 dní před příjezdem a ušetřete 10% z ceny. Zvýhodněná nabídka je bez možnosti bezplatného storna a změny termínu.

A co když budete chtít některý den večeři nebo si dát drink? Vedlejší hotel OREA Congress hotel a jeho služby jsou vám plně k dispozici.

Při výběru tohoto typu rezervace nelze uplatnit platbu přes FKSP, OREA voucher, BenefitPlus, poukázkami SODEXO/EDENRED apod.

Pobyt se snídaní - platba v hotelu

Celoroční nabídka se snídaní pro ty, kteří se nechtějí vázat předplatbou a chtějí mít možnost zrušit svou rezervaci bezplatně až do jednoho dne před příjezdem.

Večeře, fitness a ostatní služby si můžete užít ve vedlejším OREA Congress hotelu, klidně i během pobytu.

Pobyt se snídaní - platba v hotelu, bez zadání karty

Nabídka se snídaní pro ty, kteří se nechtějí vázat předplatbou. Rezervace je možná ve vybraných termínech až 5 dní před příjezdem a váš pobyt není nutné garantovat kreditní kartou. Pokoj vám držíme do 16.00 hodin v den příjezdu.

Večeře, volný vstup do fitness a ostatní služby si můžete užít ve vedlejším OREA Congress hotelu.