Pokoje

Pokoje

OREA Hotel Voro Brno*** nabízí až 250 lůžek ve 110 komfortních pokojích typu Classic a Suite. Svůj pobyt můžete strávit ve dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, ve dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou nebo v pokoji Suite. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny satelitní televizí, koupelnou s vanou, toaletou a fénem, posezením a Wi-Fi připojením. Některé pokoje mají balkón a malou lednici. Hosté mají bezplatný vstup do hotelového fitness centra v sousedním OREA Congress hotelu.

• Satelitní televize

• WiFi zdarma

• Pracovní stůl

• Přímá telefonní linka

• Elektronické zámky

• Domácí zvířata povolena

01 / 05

Pokoj Classic

01 / 05

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky této kategorie o velikosti 17 m² se nachází v prvním až čtvrtém patře. Pokoje jsou standardně vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou, hotelovou kosmetikou a fénem. Některé pokoje mají balkón a pokoje v prvním až třetím patře mají navíc i trezor a malou ledničku. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení a bezplatný vstup do hotelového fitness v sousedním OREA Congress hotelu. V tomto typu pokoje je možné se za příplatek ubytovat i s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

01 / 03

Pokoj Classic s přistýlkou

01 / 03

Classic pokoje s přistýlkou se nachází v prvním až čtvrtém patře a jsou vhodné pro ubytování maximálně 3 dospělých osob. Rozkládací přistýlka má velikost 80 x 200 cm. Tyto pokoje o velikosti 17 m² jsou standardně vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou, hotelovou kosmetikou a fénem. Některé pokoje mají balkón a pokoje v prvním až třetím patře mají navíc i trezor a malou ledničku. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení a bezplatný vstup do hotelového fitness v sousedním OREA Congress hotelu. V tomto typu pokoje je možné se za příplatek ubytovat i s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

01 / 03

Suite

01 / 03

Nejprostornější pokoj v hotelu o velikosti 36 m² se nachází ve třetím patře a skládá se z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje se sedací soupravou a rozkládací přistýlkou (velikost přistýlky 80 x 200 cm). Je standardně vybaven satelitní televizí, malou lednicí, trezorem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou, hotelovou kosmetikou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení a bezplatný vstup do hotelového fitness v sousedním OREA Congress Hotelu. V tomto typu pokoje je možné se za příplatek ubytovat i s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.