Zimní aktivity

Typy zimních aktivit

Skibusem až na svah

V zimním období nabízí Špindlerův Mlýn všem návštěvníkům přepravu zdarma. Od OREA Resortu Horal odjíždí Skibus č. 3 a doveze vás pohodlně za zábavou. Jízdní řád společně s dostupnými zastávkami autobusu najdete zde.

27 km sjezdových tratí

Skiareál Špindlerův Mlýn, který se nachází v blízkosti OREA Resortu Horal, je jedna z nejnavštěvovanějších lokalit pro zimní dovolenou v České republice. Na své si zde přijdou všichni milovníci zimních sportů a radovánek. Každý z 5 středisek, které skiareál Špindlerův mlýn nabízí, splňuje jiný charakter a náročnost sjezdových tratí pro váš nejlepší zážitek.

Běžecké tratě od krátkých po dlouhé

Milovníci běžeckého lyžování jistě ocení hned několik běžeckých tras nedaleko našeho resortu - od krátkých, které mají od 1,5 km, po dlouhé v délce až 71 km. Tratě jsou pravidelně upravovány pro perfektní zážitek z jízdy.

Škola lyžování

Žádný učený z nebe nespadl a proto si v okolí resortu Horal můžete vybrat i z několika lyžařských škol. Ty nabízí své kurzy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pokud tedy vy nebo vaše ratolesti se zimním sportem teprve začínáte nebo jen chcete vylepšit své dosavadní dovednosti k dokonalosti, můžete se svěřit do rukou odborníků, kteří vám s tím rádi pomůžou.

1 horské město, 5 půjčoven

Chystáte se na svah a chybí vám potřebné vybavení? Nebo jste před odjezdem nestihli udělat pravidelný servis vašich lyží či snowboardu? Nezoufejte. V okolí našeho OREA resortu Horal v horském městě Špindlerův Mlýn se nachází 5 půjčoven lyžařského vybavení a Ski Service Point najdete ve Svatém Petru hned vedle 2 sedačkové lanovky.

Boule, zatáčky a nekonečno zábavy

V nejnovější části skiareálu Špindlerův Mlýn se nachází areál Horní Mísečky, který je ideální především pro rodiny s dětmi, díky široké a mírné sjezdovce. Nenechte se ale zmýlit. Zábavu si zde najdou i pokročilejší jezdci a to díky Funtracku v horní části svahu nebo díky samostatně stojícímu Burton snowparku. Vyzkoušejte si jízdu v boulích, klopené zatáčky a další prvky a užijte si ještě více zábavy při vaší nezapomenutelné zimní dovolené.