Nabídky

Nabídky

Kompletní nabídku naleznete vždy v Kalendáři termínů a cen, kde si vyberete termín, který Vám nejlépe vyhovuje. Jste-li flexibilní, můžete vybírat dle nejnižší ceny.

Nepřehlédněte také speciální nabídky níže. Rezervaci provedete opět přes Kalendář termínů a cen.

Lanovky zdarma

Ke každé rezervaci přes náš web máte zpáteční jízdenku na lanovku zcela zdarma!

Platnost akce: 05. 05. – 31. 10. 2022 1 noc = 1 zpáteční jízdenka za každou osobu

  • Každý host má nárok na počet jízdenek odpovídající počtu zakoupených nocí v OREA Resortu Horal (příklad: rezervace pro 3 osoby na 3 noci – každá osoba bude mít nárok na celkem 3 jízdenky na lanovky – tj. celkem 9 jízdenek).

  • Platí pro všechny rezervace (přes tento web nebo rezervační oddělení hotelu) s termínem pobytu od 5. května do 31. října 2022

  • Více informací o nabídce ZDE

Sleva na týdenní pobyty

Získejte speciální slevu až 14 % pro pobyty na 7 a více nocí.

Stačí vyhledat pobyt v našem kalendáři a získáváte 14% slevu na pobyty s platbou v hotelu, nebo dodatečnou 7% slevu na již zvýhodněný pobyt s předplatbou. Nejste limitováni dnem příjezdu, stačí s námi zůstat 7 a více nocí.

Slevy není možné kombinovat s dalšími slevami a speciálními akcemi. Akce platí pouze na rezervace přes tento web, nebo rezervační oddělení hotelu.

FKSP

Využijte FKSP (fond kulturních a sociálních potřeb) příspěvek pro Váš pobyt v OREA Resortu Horal Špindlerův Mlýn.

Jak na to? Zarezervujte si pobyt označen „Pobyt se snídaní – platba v hotelu“ nebo „Pobyt s polopenzí – platba v hotelu“ a připište do poznámky, že si přejete platbu FKSP. Garance platební kartou slouží pouze k potvrzení rezervace, nebude Vám na ni nic naúčtováno. Dále Vás poprosíme o zaslání e-mailu na rezervace.horal@orea.cz kde uveďte:

  • fakturační údaje firmy,

  • částku na kterou má být zálohová faktura (není daňový doklad) vystavena,

  • jméno a číslo rezervace.

FKSP rezervaci je možné vytvořit nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem. Prosíme, berte na vědomí, že v souladu se Zákonem o DPH vystavujeme pouze zálohový list (proforma fakturu). Daňový doklad (faktura) bude vystaven hotelem po obdržení platby.