Nabídky

Vykročte do brány letních zážitků

 

 

Nenechávejte výběr letní dovolené na poslední chvíli. Využijte výhodných cen a široké nabídky volných termínů v předsezónním čase. U nás v OREA se sny o letní dovolené stávají skutečností.

 

Sleva na týdenní pobyty

Získejte speciální slevu 10 % při pobytu na 7 a více nocí!

Vyhledejte si svůj ideální termín na 7 a více nocí a získejte slevu 10% na pobyt s polopenzí nebo se snídaní.

Slevy není možné kombinovat s dalšími slevami a speciálními akcemi. Akce platí pouze na rezervace přes tento web nebo rezervační oddělení hotelu.

FKSP

Využijte pro svůj pobyt příspěvek FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb).

Použijte v REZERVUJTE NYNÍ promokód FKSP, vyberte si z nabídky a do poznámky napište částku a fakturační údaje pro vytvoření zálohové faktury. Vaše kreditní karta slouží pouze jako garance pobytu. Věnujte pozornost obchodním a prodejním podmínkám. Rezervaci FKSP je možné vytvořit a zároveň musí být uhrazena nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem.

V souladu se Zákonem o DPH vystavujeme pouze zálohový list (proforma fakturu). Daňový doklad (faktura) bude vystaven hotelem po obdržení platby.

Wellness pobyt na 1 noc - platba v hotelu

Plánujete přijet jen na jednu noc a chcete něco víc než jen bohatou snídani a odpočinek? Co třeba welcome drink, neomezený vstup do wellness a fitness, 25 minutovou masáž a 25 minut v privátním whirlpool?

Čas masáží a vířivky si můžete zarezervovat na spa.santon@orea.cz nebo na tel: +420 702 152 841.

Pobyt s polopenzí formou bufetu - platba v hotelu

Speciální nabídka pro vybrané termíny během roku s vydatnou snídaní formou bufetu a bufetovou večeří se saláty, hlavními jídly, variací příloh a rozmanitých dezertů.

Rozšířená bufetová nabídka během ohňostrojových nocí, Štědrého dne a Silvestra.

Období pro pobyt s polopenzí - prodloužené víkendy, pololetní, velikonoční, letní, podzimní a vánoční prázdniny.

 

Pobyt se snídaní - platba v hotelu

Celoroční nabídka se snídaní pro ty, kteří se nechtějí vázat předplatbou a chtějí mít možnost zrušit svou rezervaci bezplatně až do jednoho dne před příjezdem.

Vánoční Svátky a Silvestrovská Summer Beach Party

Užijte si s námi vánoční svátky i velkolepou oslavu na Silvestra ve stylu SUMMER BEACH PARTY!

Pohoda ve wellness, rozšířené bufetové večeře, LETNÍ PÁRTY na Silvestra ve wellness i v restauraci, ohňostroje a spousta dalšího vám zajistí prožití krásných svátků a nezapomenutelný konec roku 2023. Kapacita je omezená.

Wellness pobyt na 2 noci - platba v hotelu

Dvě noci v hotelu s bufetovou snídaní, s neomezeným vstupem do wellness s bazénem a saunami, s fitness zónou a k tomu welcome drink na baru, masáž a vířivka. To je zážitek, o kterém budete všem vyprávět!

Čas masáží a vířivky si můžete zarezervovat na spa.santon@orea.cz nebo tel: +420 702 152 841.

Zvýhodněný pobyt se snídaní - předplatba kartou

Víte už, kdy k nám přijedete? Rezervujte nejméně 7 dní před příjezdem a ušetřete 10% z ceny. Zvýhodněná nabídka je bez možnosti bezplatného storna a změny termínu.

Během pobytu si můžete zajít do wellness centra, posedět na baru, na terase a vychutnávat si skvělou gastronomii a prostředí hotelu.

Při výběru tohoto typu rezervace nelze uplatnit platbu přes FKSP, OREA voucher, BenefitPlus, poukázkami SODEXO/EDENRED apod.