Lyžování

Sjezdové lyžování

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ, PŮJČOVNA LYŽAŘSKÉHO VYBAVENÍ A LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

Harrachov nabízí velké množství skvěle upravených lyžařských tras a vleků pro všechny kategorie lyžařů; od začátečníků až po zkušené lyžaře či snowboardisty. Nelyžaři mohou využít sáňkařské dráhy nebo turistické trasy. Veškeré informace týkající se lyžařských tras na Čertově hoře (včetně jízdního řádu skibusu) naleznete na  www.skiareal.com.

Při ubytování na OREA Resortu Sklář obdržíte na recepci Harrachov Card, se kterou můžete využít slevu na jízdné, a se kterou máte skibus zdarma. Zastávka skibusu je přímo u hotelu Sklář. Pro nejmenší lyžaře a začátečníky doporučujeme využít Skiareál Hilbert v centru Harrachova.

Využít můžete také půjčovnu lyží, snowboardu – servis GGR Vertical Sports, které se nachází přímo v OREA Resortu Sklář (vedle lyžárny). K zapůjčení jsou rovněž saně a sněžnice. Pokud jste začátečník, nebo si chcete vylepšit svou lyžařskou techniku, GGR Vertical Sports nabízí také lyžařskou školu a školu pro snowboardisty. Veškeré informace a online objednávkový formulář naleznete na  www.ggr.cz. Pro hosty OREA Resortu Sklář platí jednotlivé 10% slevy. Pro větší skupiny se ceny řeší individuálně.