Zimní aktivity

Typy zimních aktivit

Skibusem až na svah

V zimním období nabízí OREA Resort Sklář svým hostům možnost využít Harrachov Card. Ta je pro ubytované hosty dostupná na recepci. Díky ní tak můžete využít slevu na jízdné a využívat přepravy skibusem zdarma. Ten staví přímo u našeho resortu.

 

8 km sjezdových tratí

Skiareál Harrachov, který se nachází v blízkosti OREA Resortu Sklář, je jedna z nejnavštěvovanějších lokalit pro zimní dovolenou v západních Krkonoších. Na své si zde přijdou všichni milovníci zimních sportů a radovánek. Každá ze sjezdových tratí, které skiareál Harrachov nabízí, splňuje jiný charakter a náročnost sjezdových tratí pro váš nejlepší zážitek.

Běžecké tratě od krátkých po dlouhé

Milovníci běžeckého lyžování jistě ocení hned několik běžeckých tras nedaleko našeho resortu - od krátkých, které mají od 5 km, po dlouhé v délce až 30 km. Tratě jsou pravidelně upravovány pro perfektní zážitek z jízdy.

Škola lyžování od nejmenších po velké

Žádný učený z nebe nespadl a proto přímo v hotelu můžete využít služby Lyžařské školy. Ta nabízí své kurzy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pokud tedy vy nebo vaše ratolesti se zimním sportem teprve začínáte nebo jen chcete vylepšit své dosavadní dovednosti k dokonalosti, můžete se svěřit do rukou odborníků, kteří vám s tím rádi pomůžou.

Půjčovny a servis

Chystáte se na svah a chybí vám potřebné vybavení? Nebo jste před odjezdem nestihli udělat pravidelný servis vašich lyží či snowboardu? Nezoufejte. Přímo v našem OREA resortu Sklář v Harrachově se nachází půjčovna lyžařského vybavení.