Pokoje

Pokoje

Vyberte si jeden ze 165 elegantních, a přitom útulných pokojů v několika kategoriích. Pokoje jsou standardně vybaveny satelitní televizí, trezorem, telefonem a koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Aby váš pobyt byl od příjezdu až do vašeho odjezdu perfektní, mají ubytovaní hosté denně vstup do hotelového wellness centra, sauny a parní lázně zdarma.

Pokoj Deluxe

Pokoje Deluxe bez balkonu jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, trezorem a koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Pokoje jsou umístěny v přízemí, a proto nedisponují balkonem. Wi-Fi připojení zdarma je samozřejmostí.

01 / 02
01 / 02

Pokoj Deluxe s balkonem

Pokoje Deluxe jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, trezorem a koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Vítaným benefitem je pak balkon. Wi-Fi připojení zdarma je samozřejmostí.

01 / 02
01 / 02

Pokoj Executive

Pokoje Executive se nachází ve vyšších patrech hotelu (4. a vyšší patro) a disponují balkonem. Hoteloví hosté mají na pokojích čajový a kávový set zdarma a jistě ocení i bezplatné Wi-Fi připojení a parkovací místo. Ke standardnímu vybavení patří satelitní televize, telefon, trezor a koupelna se sprchovým koutem, toaleta či fén. Vítaným benefitem je jistě i župan a pantofle.

01 / 02
01 / 02

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj se skládá ze dvou propojených pokojů a svou dispozicí je vhodný pro 2 dospělé osoby a 1-2 děti do 12 let. Pro váš komfort je vám k dispozici bezplatný čajový a kávový set. Minerální voda je k dispozici jednou po příjezdu. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, trezorem a koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

01 / 04
01 / 04

Junior Suite

Pokoje Junior suite se skládají z ložnice, obývacího pokoje, šatny a koupelny se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Některé pokoje disponují i balkónem. Pro dokonalý komfort během vašeho pobytu je vám k dispozici kávovar, čajový a kávový set, minerální voda a župan a pantofle zdarma. Součástí vybavení pokojů je i satelitní televize, lednička, trezor a telefon. V rámci nabídky M-Bar naleznete navíc na recepci širokou škálu sortimentu do pokojového minibaru. Wi-Fi připojení zdarma je samozřejmostí.

01 / 03
01 / 03

Presidential Suite

Prostorné, mezonetové pokoje Presidential suite s velikostí 103 m² zahrnují tři ložnice, obývací pokoj, šatnu a dvě koupelny. Koupelny disponují sprchovým koutem a vanou, toaletou a fénem. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, trezorem a minibarem. Pro dokonalý komfort je vám k dispozici kávovar, čajový a kávový set, minerální voda a župan a pantofle zdarma. Wi-Fi připojení zdarma je pak samozřejmostí.