Pokoje

OREA Hotel Angelo Praha nabízí 163 komfortně zařízených pokojů a 5 apartmánů. Korálově červená, žlutá, bílá a černá jsou barvy, které převládají v dostatečně prostorných pokojích i koupelnách. Všechny pokoje se pyšní nejmodernějším vybavením s televizí s připojením na internet, minibarem, trezorem a klimatizací.

Deluxe Room

Pokoje o velikosti 20 m² jsou vybaveny Smart TV, trezorem, klimatizací a Wi-Fi připojením zdarma. Koupelna disponuje sprchovým koutem s podlahovým vytápěním, toaletou a fénem. Na pokoji je k dispozici čajový a kávový set zdarma.

01 / 04
01 / 04

Executive Room

Pokoje o velikosti 20 m² se nacházejí v nejvyšším 6. a 7. patře. Vybavení zahrnuje Smart TV, trezor, klimatizaci a Wi-Fi připojení zdarma. Koupelna má sprchový kout s podlahovým vytápěním, toaletu a fén. K dispozici je vám čajový a kávový set.

01 / 05
01 / 05

Junior Suite

Apartmán této kategorie má velikost 32 m² a jehož součástí je prostorný balkon. Apartmán se skládá z ložnice a odpočinkového koutu. Je vybaven Smart TV, trezorem, klimatizací a Wi-Fi připojením zdarma. K dispozici je zdarma čajový a kávový set. Koupelna má sprchový kout s podlahovým vytápěním, toaletu a fén.

01 / 04
01 / 04

Executive Suite

Apartmán nejvyšší kategorie se nachází v nejvyšším 7. patře, má velikost 40 m² a jehož součásti je prostorný balkon. Je vybaven Smart TV, telefonem, trezorem, klimatizací a Wi-Fi připojením zdarma. Apartmán se skládá z ložnice a prostorného obývacího pokoje s pracovním stolem. K dispozici je zdarma čajový a kávový set. Koupelna má sprchový kout s podlahovým vytápěním, toaletu a fén.

01 / 05
01 / 05