Pokoje

Pokoj classic double

Pokoje této kategorie jsou standardně vybaveny masivním dřevěným nábytkem s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma.

Koupelna má sprchový kout nebo vanu, toaletu a fén. Některé pokoje se nachází v podkroví.

01 / 02
01 / 02

Pokoj classic single

Pokoje této kategorie jsou standardně vybaveny masivním dřevěným nábytkem s jednolůžkovou postelí, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma.

Koupelna má sprchový kout nebo vanu, toaletu a fén.

01 / 02
01 / 02

Classic suite

Apartmány této kategorie jsou standardně vybaveny masivním dřevěným nábytkem s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, pohovkou, kuchyňským koutem s malou ledničkou, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma.

Koupelna má sprchový kout nebo vanu, toaletu a fén. Do těchto pokojů nevede výtah.

01 / 03
01 / 03

Pokoj deluxe single

Pokoje této kategorie jsou prostorné a standardně vybaveny masivním dřevěným nábytkem s jednolůžkovou postelí, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma.

Koupelna má sprchový kout nebo vanu, toaletu a fén.

01 / 02
01 / 02

Pokoj deluxe double

Pokoje této kategorie jsou prostorné a standardně vybaveny masivním dřevěným nábytkem s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma.

Koupelna má sprchový kout nebo vanu, toaletu a fén.

01 / 03
01 / 03

Deluxe suite

Prostorný Suite s prosklenou otevíratelnou stěnou umožňuje nádherný panoramatický pohled na historické centrum Olomouce. Pokoje této kategorie jsou standardně vybaveny masivním dřevěným nábytkem, pohovkou, lednice, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. Další částí pokoje je velká koupelna s whirlpool, sprchou, bidetem a dvěma umyvadly. Pokoj je plně klimatizovaný.

01 / 03
01 / 03

Pokoj executive double

Nové designové pokoje jsou standardně vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, psacím stolem, varnou konvicí, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. Koupelna má sprchový kout s parním boxem, bidet, toaletu a fén.

01 / 04
01 / 04

Executive suite

Nové designové apartmány jsou standardně vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, konferenčním stolem s křesílky, varnou konvicí, satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojením zdarma. Některé pokoje mají navíc saunu a terasu.

Koupelna má sprchový kout s parním boxem nebo vířivou vanu, bidet, toaletu a fén.

01 / 16
01 / 16

Grand suite

Prostorný mezonetový suite vhodný i pro obchodní jednání. Pokoj je vybaven jednacím stolem s kapacitou až 10 míst.  Součástí je kuchyňská linka s barem, ledničkou a varnou deskou i sedací souprava pro chvíle odpočinku.  Manželská postel je umístěna v patře, stejně jako velká koupelna s vířivou vanou a sprchovým koutem. V tomto pokoji jsou dvě WC, jedno ve spodním patře a druhé je součástí koupelny v horním patře.

K dispozici je 2x TV se satelitním příjmem. Pokoj je plně klimatizovaný.

01 / 04
01 / 04