Wellness

Privátní wellness pro náročné

Máme pro vás šest originálních wellness pokojů. Vychutnejte si možnosti plně vybaveného privátního wellnes v samém historickém centru Olomouce.

Wellness pokoj 1

Je největším pokojem, vhodný až pro 10 osob. Pokoj je vybaven luxusní vířivou vanou, finskou saunou pro 8 osob se zážitkovou sprchou. Odpočinout si můžete v relaxační zóně s lehátky a posezením. Mezi standardní vybavení patří i TV, lednička, samostatné WC a prostorná manželská postel. Užijte si ničím nerušenou soukromou relaxaci ve vířivé vaně, finské sauně a nebo si jen poseďte s přáteli u baru.

01 / 03
01 / 03

Wellness pokoj 2

Tento útulný wellness pokoj je vhodný pro max. 2 osoby. Jsou zde spojeny moderní architektonické prvky s barokním trámovým malovaným stropem. V pokoji se také nachází obrovská postel o rozměru 320 cm x 264 cm a vířivá vana. Mezi standardní vybavení patří i TV, lednička a samostatné WC.

01 / 04
01 / 04

Wellness pokoj 3

Tento wellness pokoj je vhodný pro max. 4 osoby. Přímo nad luxusní vířivou vanou se nachází noční hvězdná LED obloha v kombinaci s historickými barokními stropy. Mezi standardní vybavení patří i TV, lednička, samostatné WC a prostorná manželská postel.

01 / 04
01 / 04

Wellness pokoj 4

Tento wellness pokoj je vhodný pro max. 2 osoby. Vířivka v tomto pokoji má kromě hydromasáže a perličkové lázně i funkci chromoterapie, tedy léčbu barevným světlem. Mezi standardní vybavení patří i TV, lednička, samostatné WC a prostorná manželská postel.

01 / 04
01 / 04

Wellness pokoj 5

Tento wellness pokoj je vhodný pro max 4 osoby. Pokoj se nachází ve 3.patře a je orientovaný do klidného vnitrobloku s krásnou vyhlídkou na město. Mezi standardní vybavení patří i TV, lednička, samostatné WC a prostorná manželská postel.

01 / 02
01 / 02

Wellness pokoj 6

Tento pokoj je vhodný pro max 6 osob. Jedná se o podkrovní mezonetový pokoj s nezaměnitelnou atmosférou. K pokoji patří i terasa s krásným výhledem na historickou Olomouc. Mezi standardní vybavení patří i TV, lednička, samostatné WC a prostorná manželská postel.

01 / 04
01 / 04