Sport a volný čas

Sport a volný čas

Pro sport a volný čas využijte multifunkční sportoviště, které najdete přímo v resortu. Zahrát si můžete i ping-pong, minigolf, stolní fotbálek nebo kulečník. Informace o volných časech pronájmu, vybavení a ceníku sportoviště jsou k dispozici na recepci hotelu.

Multifunkční sportoviště

Naše zrekonstruované víceúčelové sportoviště s umělým povrchem je vhodné pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, házenou a badminton. Dále se můžete těšit na hřiště pro plážový fotbal, které lze rozdělit na 4 hřiště na plážový volejbal.

Minigolf

V areálu resortu se nachází hřiště minigolfu. Od jara do podzimu při příznivém počasí je v provozu neomezeně. Vybavení je k dispozici na recepci.

Kulečník, stolní fotbal

Kulečníkový stůl a stolní fotbálek je umístěn v části nad recepcí a je vám k dispozici denně neomezeně. 

Stolní tenis

Stůl na stolní tenis je umístěn v tělocvičně, přístupný je denně od 8:00 do 20:00 hodin.

Turistika, cykloturistika

Z turistických a cyklistických tras vedoucích v těsné blízkosti hotelu si jistě vyberete. K radosti z pohybu vám kromě dobře zvolené obuvi výborně poslouží i trekingové hole, které si můžete za příplatek vypůjčit v recepci hotelu.

Na recepci hotelu si můžete pronajmout i horská kola a koloběžky pro děti a dospělé. Svoje vlastní kola si můžete během pobytu ponechat v uzamykatelné kolárně. Doporučujeme si vzít svoje zámky na kola.

 

Ceník sportovišť

Ceník služeb

Rezervace sportoviště:

Recepce hotelu

Tel.: +420 566 585 111

Email: recepce.9skal@orea.cz