Pokoje

OREA Resort Devět Skal*** nabízí 133 komfortních pokojů s vlastním balkonem a nádherným výhledem na Milovský rybník, okolní krajinu nebo travnaté plochy s minigolfem. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a u apartmánů vanou. Při rezervaci přes naše hotelové stránky je parkování již automaticky zahrnuto v ceně pobytu. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku.

01 / 03

Dvoulůžkový pokoj Classic

01 / 03

Zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj o velikosti 20 m² s možností přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu je vybaven pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, telefonem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí. Součástí pokoje je i malá lednička a trezor. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na travnatou plochu s minigolfem nebo Milovský rybník. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky je parkování již automaticky zahrnuto v ceně pobytu.

01 / 03

Třílůžkový pokoj Classic

01 / 03

Zrekonstruovaný třílůžkový pokoj o velikosti 24 m² s možností přistýlky a terasou se nachází ve sníženém přízemí hotelu. Z terasy je přímý vstup na travnatou plochu k Milovskému rybníku. Pokoj je vhodný pro rodiny s dětmi, ubytování je možné maximálně pro 3 dospělé a 1 dítě na přistýlce. Pokoj je vybaven pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, telefonem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí. Součástí pokoje je také malá lednička, trezor a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky je parkování již automaticky zahrnuto v ceně pobytu.

01 / 04

Pokoj Deluxe

01 / 04

Zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj „Deluxe“ o velikosti 20 m² má možnost přistýlky pro dítě. Disponuje pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, telefonem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí, malou ledničkou a trezorem. Designová koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na Žďárské vrchy, okolní krajinu nebo travnatou plochu s minigolfem. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky je parkování již automaticky zahrnuto v ceně pobytu. Na tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.

01 / 03

Rodinný pokoj

01 / 03

Zrekonstruovaný rodinný pokoj o velikosti 40 m² je vhodný pro ubytování 2 dospělých osob a 2 dětí do 12 let. Každý pokoj má balkon s výhledem na travnatou plochu s minigolfem. Jedná se o dva propojené pokoje, každý s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pokoj je vybaven pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí a telefonem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí, malou ledničkou a trezorem. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky je parkování již automaticky zahrnuto v ceně pobytu.

01 / 08

Suite

01 / 08

Nejprostornější pokoj s balkonem o velikosti 45 m² se skládá z obývacího pokoje, ložnice, předsíně s šatnou a soukromou infrasaunou. Ubytování je možné maximálně pro 3 dospělé osoby a 1 dítě s využitím přistýlky. Ložnice je vybavena pohodlnou manželskou postelí s vysokou matrací, LCD smart televizí a telefonem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí, malou ledničkou a trezorem. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, LCD smart televize, malá lednička, trezor, rychlovarná konvice a set na kávu a čaj. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a hotelovou kosmetikou. Samozřejmostí je župan a jednorázové přezůvky. Při příjezdu je na pokoji připravena minerální voda. Hoteloví hosté mají vstup do bazénu bez poplatku. Při rezervaci přes naše hotelové stránky je parkování již automaticky zahrnuto v ceně pobytu.