Nabídky

Vykročte do brány letních zážitků

 

 

Nenechávejte výběr letní dovolené na poslední chvíli. Využijte výhodných cen a široké nabídky volných termínů v předsezónním čase. U nás v OREA se sny o letní dovolené stávají skutečností.

 

Nabídky

Kompletní nabídku naleznete vždy v Kalendáři termínů a cen, kde si vyberete termín, který Vám nejlépe vyhovuje. Jste-li flexibilní, můžete vybírat dle nejnižší ceny.

 

Nepřehlédněte také speciální nabídky níže. Rezervaci provedete opět přes Kalendář termínů a cen.

Sleva na týdenní pobyty

Získejte speciální slevu až 14 % pro pobyty na 7 a více nocí.

 

Stačí vyhledat pobyt v našem kalendáři a získáváte 14% slevu na pobyty s platbou v hotelu a dodatečnou 7% slevu na již zvýhodněný pobyt s předplatbou. Nejste limitováni dnem příjezdu, stačí s námi zůstat 7 a více nocí.

 

Slevy není možné kombinovat s dalšími slevami a speciálními akcemi. Akce platí pouze na rezervace přes tento web, nebo rezervační oddělení hotelu.

FKSP

Využijte FKSP (fond kulturních a sociálních potřeb) příspěvek pro Váš pobyt v OREA Resortu Sklář Harrachov.

 

Jak na to? Zadejte při rezervaci promo kód "FKSP" a zarezervujte si pobyt označen „Pobyt se snídaní – FKSP“ nebo „Pobyt s polopenzí – FKSP“ a připište do poznámky fakturační údaje pro vystavení zálohové faktury. Rezervace musí být uhrazena nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem. V případě, že částka hrazená z FKSP je nižší než 50% z celkové ceny rezervace, pak je nutné rezervujícím uhradit rozdíl do 50% celkové částky rezervace nejpozději 14 dní před příjezdem. Ve vybraných, vysoce exponovaných termínech můžete být vyzváni k uhrazení celkové výše rezervace. Tyto informace a vyzvání k doplacení částky Vám budou vždy komunikovány ze strany hotelu.

 

FKSP rezervaci je možné vytvořit nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem. Prosíme, berte na vědomí, že v souladu se Zákonem o DPH vystavujeme pouze zálohový list (proforma fakturu). Daňový doklad bude vystaven hotelem po obdržení platby.