Zimní aktivity

Typy zimních aktivit

734 metrů nadmořské výšky

V blízkém okolí OREA Resortu Devět Skal si můžete zalyžovat v lyžařských areálech Ski Areál Jimramov, Ski Areálu Svratka či Ski Areál Harusák. Jsou zde pro vás připraveny sjezdovky o délce 600, 400 a 550 metrů. Horní stanice se vzpíná ve 734 metrech nadmořské výšky. Kopec je zasněžován po celou sezónu moderními sněžnými děly. Celá sjezdovka je osvětlená, a proto si můžete v klidu užít i večerní lyžování.

Běžecké tratě od krátkých po dlouhé

Milovníci běžeckého lyžování jistě ocení hned několik běžeckých tras nedaleko našeho resortu - od krátkých, které mají od 1,8 km, po dlouhé v délce až 20 km. Tratě jsou pravidelně upravovány pro perfektní zážitek z jízdy.

Škola lyžování

Žádný učený z nebe nespadl a proto si v okolí našeho Resortu Devět Skal můžete vybrat i z několika lyžařských škol. Ty nabízí své kurzy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pokud tedy vy nebo vaše ratolesti se zimním sportem teprve začínáte nebo jen chcete vylepšit své dosavadní dovednosti k dokonalosti, můžete se svěřit do rukou odborníků, kteří vám s tím rádi pomůžou.

Půjčovna sjezdového vybavení

Chystáte se na svah a chybí vám potřebné vybavení? Nebo jste před odjezdem nestihli udělat pravidelný servis vašich lyží či snowboardu? Nezoufejte. V okolí našeho OREA Resortu Devět Skal se nachází půjčovny lyžařského vybavení a servisní služby pro vaši bezpečnou jízdu.