Nabídky

Vykročte do brány letních zážitků

Nenechávejte výběr letní dovolené na poslední chvíli. Využijte výhodných cen a široké nabídky volných termínů v předsezónním čase. U nás v OREA se sny o letní dovolené stávají skutečností.

Sleva na týdenní pobyty s polopenzí

Získejte speciální slevu 10 % při pobytu s polopenzí na 7 a více nocí!

Vyhledejte si svůj ideální termín na 7 a více nocí a získejte slevu 10% na pobyt s polopenzí.

Slevy není možné kombinovat s dalšími slevami a speciálními akcemi. Akce platí pouze na rezervace přes tento web nebo rezervační oddělení hotelu, nevztahuje se na rodinné pokoje.

FKSP

Využijte pro svůj pobyt příspěvek FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb).

Použijte v REZERVUJTE NYNÍ promokód FKSP, vyberte si z nabídky a do poznámky napište částku a fakturační údaje pro vytvoření zálohové faktury. Vaše kreditní karta slouží pouze jako garance pobytu. Věnujte pozornost obchodním a prodejním podmínkám. Rezervaci FKSP je možné vytvořit a zároveň musí být uhrazena nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem.

V souladu se Zákonem o DPH vystavujeme pouze zálohový list (proforma fakturu). Daňový doklad (faktura) bude vystaven hotelem po obdržení platby.

Relaxace a zábava pro celou rodinu

Během celého roku si můžete s Vaší rodinou díky této nabídce užít spoustu zábavy a přivézt si domů skvělé zážitky, kvůli kterým se k nám budete vracet – snídani i večeři, podle sezóny minigolf, zapůjčení kol nebo koloběžek, saunu, slevu na pronájem sportovišť, během prázdnin a vybraných víkendů program s Českým animačním týmem. Nuda u nás rozhodně nehrozí!

Zvýhodněný pobyt s polopenzí

Už jste se rozhodli, kdy chcete přijet a chcete ušetřit? Zarezervujte si zvýhodněný pobyt s předstihem a užijte si skvělé snídaně i večeře. Připravujeme denně bufetové snídaně a večeře ( večeře jsou dle obsazenosti hotelu bufetové nebo formou 3-chodového menu s výběrem ze 3 hlavních jídel ). Čím dříve si uděláte rezervaci, tím více ušetříte.

Rezervace je bez možnosti bezplatného storna a změny termínu.

Při výběru tohoto typu rezervace nelze uplatnit platbu přes FKSP, OREA voucher, BenefitPlus, poukázkami SODEXO/EDENRED apod.

Zvýhodněný pobyt se snídaní

Víte, že budete chtít pobyt pouze se snídaní? Rezervujte nejméně 7 dní před příjezdem a ušetřete 10 % z ceny, zvýhodněná nabídka je bez možnosti bezplatného storna a změny termínu.

A co když budete chtít některý den večeři? Tu si pak můžete doobjednat přímo v hotelu během svého pobytu.

Při výběru tohoto typu rezervace nelze uplatnit platbu přes FKSP, OREA voucher, BenefitPlus, poukázkami SODEXO/EDENRED apod.

Pobyt se snídaní - platba v hotelu

Celoroční nabídka se snídaní pro ty, kteří se nechtějí vázat předplatbou a chtějí mít možnost zrušit svou rezervaci bezplatně až do jednoho dne před příjezdem.

Večeře a ostatní služby lze doobjednat až v hotelu, klidně i během pobytu.