Treatment & Spa

Návrh na lázeňskou péči

Na základě doporučení ošetřujícího nebo odborného lékaře, Vám vystaví Váš praktický lékař návrh na lázeňskou péči hrazenou zdravotní pojišťovnou a zároveň navrhne komplexní nebo příspěvkovou lázeňskou péči a vhodné lázeňské místo. Využijte svého práva na výběr lázeňského zařízení a případě doporučení léčby v Mariánských Lázních, požádejte svého praktického lékaře při vystavování návrhu o uvedení OREA Spa Hotelu Cristal Mariánské Lázně (CRISTAL PALACE a. s. Mariánské Lázně).

Schválení lázeňské péče

Revizní lékař zdravotní pojišťovny posoudí Váš návrh a v případě schválení jej zdravotní pojišťovna zašle přímo léčebnému zařízení (v případě komplexní lázeňské péče) nebo na adresu pacienta (v případě příspěvkové lázeňské péče). Schválený návrh u komplexní lázeňské péče je od data vystavení praktickým lékařem platný 3 měsíce u stupně naléhavosti II. a v případě stupně naléhavosti I. 1 měsíc. U příspěvkové lázeňské péče je platnost od data vystavení 6 měsíců.

Neschválila Vám zdravotní pojišťovna lékařský návrh?

Vyberte si z naší nabídky léčebných pobytů pro samoplátce na našem webu. Léčebné balíčky obsahují vstupní lékařskou prohlídku a následné procedury dle předpisu lékaře. Svěřte se do péče profesionálů. V našem zdravotnickém zařízení nabízíme lékařskou, fyzioterapeutickou a balneologickou léčbu a péči poskytovanou vlastním zdravotnickým personálem. Odpočinout a načerpat síly můžete v našem wellness centru. Všichni naši hosté mají možnost volně využívat bazén s protiproudem a masážním vodopádem, whirlpool, finskou saunu a infrasaunu po celou dobu pobytu. V rámci všech wellness balíčků a léčebných pobytů dostanete pro své maximální pohodlí wellness set, který zahrnuje župan, pantofle a velký ručník.