Zimní aktivity

Typy zimních aktivit

Sjezdové lyžování

Užijte si jedinečnou zimní dovolenou v nádherném prostředí Mariánských Lázní. Skiareál Mariánky nabízí vše, co od letošních hor očekáváte. Perfektně upravené sjezdovky od lehkých po těžké tratě, lyžařskou školu pro začátečníky i pokročilé a večerní lyžování až do 21.00 hod. Užívat si radost z jízdy tak můžete od rána až do večera.

Běžecké tratě od krátkých po dlouhé

Milovníci běžeckého lyžování jistě ocení hned několik běžeckých tras. V okolí OREA Spa Hotelu Bohemia se nachází běžecké tratě od krátkých, které mají 2,4 km po delší 9,2 km. Tratě jsou pravidelně upravovány pro perfektní zážitek z jízdy.

Škola lyžování

Žádný učený z nebe nespadl a proto se ve skiareálu Mariánky můžete přihlásit do lyžařské školy. Vybírat můžete nejen z kurzů pro děti, ale i pro dospělé. Pokud tedy vy nebo vaše ratolesti se zimním sportem teprve začínáte nebo jen chcete vylepšit své dosavadní dovednosti k dokonalosti, můžete se svěřit do rukou odborníků, kteří vám s tím rádi pomůžou.

Půjčovny a servis

Chystáte se na svah a chybí vám potřebné vybavení? Nebo jste před odjezdem nestihli udělat pravidelný servis vašich lyží či snowboardu? Nezoufejte. Ski areál Mariánky nabízí v půjčovně Yellow point půjčení lyžařského a snowboardového vybavení a zároveň nabízí i servisní služby.