Pokoje

OREA Spa Hotel Bohemia**** nabízí 78 komfortních pokojů se 145 lůžky v kategoriích Classic, Deluxe nebo Suite. Všechny mají ve standardu televizi se satelitními programy, telefon, trezor a minibar. Koupelny jsou vybavené sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. Župany jsou k dispozici.

Classic jednolůžkový pokoj

Jednolůžkové pokoje „Classic“ mají velikost od 15 do 20 m². K standardnímu vybavení patří LCD satelitní TV, telefon, trezor, lednička a kávový a čajový set. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Každý den máte volný vstup do sauny, a to od 9.00 do 21.00 hod.

01 / 02
01 / 02

Classic dvoulůžkový pokoj

Nově zrekonstruované pokoje „Classic“ mají velikost od 20 do 25 m². K standardnímu vybavení patří LCD satelitní TV, telefon, trezor, lednička a kávový a čajový set. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Každý den máte volný vstup do sauny, a to od 9.00 do 21.00 hod.

01 / 04
01 / 04

Deluxe dvoulůžkový pokoj s balkonem

Nově zrekonstruované pokoje „Deluxe“ o velikosti 20–25 m² Vám poskytnou nádherný výhled na historické centrum Mariánských Lázní. K standardnímu vybavení patří balkon, LCD satelitní TV, telefon, trezor, lednička a kávový a čajový set. Při příjezdu obdržíte minerální vodu zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Využít můžete také volného vstupu do sauny, která je Vám k dispozici každý den od 9.00 do 21.00 hodin.

01 / 04
01 / 04

Suite

Pokoje kategorie „Suite“ jsou nově zrekonstruované a mají velikost 35 - 40 m². Součástí pokoje je ložnice, obývací pokoj se stylovou pohovkou a balkon s výhledem na centrum Mariánských Lázní. K standardnímu vybavení patří LCD satelitní TV, telefon, trezor a lednička. V koupelně je vana, toaleta, fén a luxusní kosmetika. Na pokoji budete mít k dispozici kávovar, čajový a kávový set zdarma. Při příjezdu dostanete minerální vodu. Každý den máte volný vstup do sauny, a to od 9.00 do 21.00 hod.

01 / 03
01 / 03

Junior Suite

Pokoje kategorie „Junior Suite“ se nachází ve vedlejší budově a mají velikost 30–35 m². Pokoj se skládá ze dvou místností s oddělenou obývací částí a malým kuchyňským koutem. K standardnímu vybavení patří LCD satelitní TV, telefon, trezor a lednička. V koupelně je vana, toaleta a fén. Na pokoji budete mít k dispozici čajový a kávový set zdarma. Při příjezdu dostanete minerální vodu.

01 / 03
01 / 03