Možnosti ubytování

OREA Spa Hotel Cristal**** nabízí ubytování v 86 pokojích se 172 lůžky v kategoriích standard a suite. Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou, bezpečnostní schránkou, koupelnou s toaletou, LCD televizí se satelitem a vysokorychlostním Wi-Fi.

Classic jednolůžkový pokoj

Komfortně zařízené jednolůžkové pokoje Classic o velikosti 15 – 25 m² nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení, klimatizaci, samostatnou koupelnu s toaletou a vanou nebo sprchovým koutem, fén, LCD TV, ledničku a trezor.

01 / 02
01 / 02

Classic dvoulůžkový pokoj

Pokoje Classic o velikosti 15-25 m² nabízejí manželskou postel nebo oddělené postele. Ke standardní výbavě každého pokoje patří klimatizace, LCD TV, lednička a trezor. Součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi.

01 / 03
01 / 03

Classic třílůžkový pokoj

Třílůžkové pokoje Classic o velikosti 20-25 m²  jsou standardně vybaveny klimatizací, LCD TV, ledničkou a trezorem. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. V pokoji je navíc plnohodnotné lůžko pro 3. osobu. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi.

01 / 03
01 / 03

Deluxe dvoulůžkový pokoj s balkonem

Pokoje Deluxe mají velikost 15-25 m² a jsou vybaveny balkonem, klimatizací, LCD TV, ledničkou a trezorem. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. Při příjezdu obdržíte minerální vodu. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi.

01 / 03
01 / 03

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj o velikosti 40-45 m²  je složený ze dvou propojených pokojů, které mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. Standardním vybavením těchto prostorných pokojů je klimatizace, dvě LCD TV, lednička a trezor. V jednom z pokojů se nachází manželská postel s plnohodnotným lůžkem navíc pro 3. osobu nebo dítě a ve druhém pokoji jsou oddělené postele. Rodinný pokoj je tedy svým uspořádáním vhodný celkem až pro 5 osob.

01 / 03
01 / 03

Deluxe Suite

Deluxe Suite pokoj má celkovou plochu 40-44 m², obývací pokoj a ložnice jsou zvlášť. Standardním vybavením těchto komfortních pokojů je balkon, velká koupelna se sprchou a rohovou vanou, fén, klimatizace, bezplatné Wi-Fi, dvě LCD TV, lednička a trezor. Při příjezdu obdržíte minerální vodu.

01 / 03
01 / 03