Relaxační pobyty

Více, než pouhé lázně

Mariánské Lázně jsou mnohem více, než jen léčby a procedury. Jedná se o živé město s rozmanitým výběrem kulturních akcí, skvělé gastronomie či sportovních aktivit. Poznávejte město z jeho samotného srdce – OREA Spa Hotelu Cristal.

Kultura ve městě

Jedinečnou atmosféru města dotváří nepřeberné množství kulturních událostí. Od koncertů a festivalů, přes divadelní představení, výstavy či workshopy až po taneční večery. Kulturní akce mají ve městě hluboce zakořeněné kořeny, kdy některé z nich sahají až do počátku 20. století.

Lázeňská gastronomie

Kvalitní gastronomie bývá mnohdy tím nejpříjemnějším zážitkem celé dovolené. V OREA Spa Hotel Cristal si na začátku každého dne vychutnáte vyhlášené snídaně formou bufetových stolů s excelentní kávou přímo od baristy. Samozřejmostí je i možnost polopenze v hotelové restauraci, která staví na klasické české gastronomii s novodobým akcentem. Sladkou tečkou vám nabídneme v historické hotelové kavárně s exkluzivními zákusky, zmrzlinou či kávou.

Skryté perly v okolí

Zpívající fontána, Hlavní kolonáda nebo Kolonáda Ferdinandova pramene. Vše bezesporu nádherná místa, která by měl každý alespoň jednou v životě vidět. Ale co ta méně známá, přesto o nic méně krásnější místa ve městě a okolí? Vydejte se s námi za Skrytými perlami a navštivte místa jako jsou například Svatošské skály, Mesceryho vyhlídka nebo třeba Geologický park.

Aktivní dovolená a sport

Lázně nejsou pouze o regeneraci, léčbě a klidovém režimu. Vybírejte ze široké nabídky sportovních příležitostí či aktivit. V letních měsících jsou samozřejmostí luxusní golfová hřiště, cyklistické výlety po okolí, turistika nebo nordic walking. V zimě lze využít místní skiareál, výlety na běžkách či místní zimní stadion.

Přírodní léčivé prameny

OREA Spa Hotel Cristal se může pyšnit opravdu unikátní chlobou. Vlastními minerálními prameny. Prameny Edward II. a Augustin obsahují vysoký obsah vápníku, hořčíku i železa. Jsou navíc pro svůj vysoký obsah volného CO₂ vhodné zvláště pro uhličité koupele, zlepšují prokrvení, mají sedativní účinek a snižují krevní tlak.